Vertimas "viešojo demonstravimo" Turkijos kalba:


  žodynas Lietuvos-Turkų

Demonstravimo - vertimas : Viešojo demonstravimo - vertimas : Demonstravimo - vertimas :

Ads

  Pavyzdžiai (Išorinių šaltinių, o ne peržiūrėjo)

Paprašėme pono Teslos atsisakyti demonstravimo.
Bay Tesla'dan sunumunu tekrar gözden geçirmesini istedik.
Viešojo rakto eksportavimas
Açık Anahtarı Dışarıya Aktar
Ponios ir ponai, pareikštos abejonės... ... dėlponoTeslosišradimo demonstravimo saugumo.
üzgünüm ama Bay Tesla'nın sunuşunun güvenliği konusunda itirazlar var.
Jis susirūpins dėl viešojo aspekto.
Kamu konusunda endişelenecektir.
Bet visa tai daroma dėl viešojo transporto žemėlapio aiškumo.
Ama bunun hepsi genel metro haritasının anlaşılabilirliği için.
Labai paprasti dalykai, šiek tiek primenantys viešojo parko ženklą.
Gayet temel şeyler, kamusal park tabelalarına biraz benziyor.
Ši sistema buvo sukurta... Iki XIX amžiaus pasaulyje nebuvo viešojo švietimo sistemų.
Bütün sistem 19. yüzyıldan önce, dünya çapında ortalıkta herhangi bir eğitim sistemi yokken ilk defa ortaya çıktı.
Šį kartą kalbėsiu apie viešojo sektoriaus neskaidrumą, kuriame dalyvauja ir privatus sektorius.
Bugün, ben, özel sektörün de katıldığı, kamu sektöründeki yolsuzluğa odaklanıyorum.
Gerai pagalvojus, visame pasaulyje visa viešojo švietimo sistema yra pailgintas stojimo į universitetą procesas.
Eğer bütün dünyadaki eğitim sistemlerini düşünürseniz, halk eğitimi öğrencileri üniversiteye hazırlayan bir süreçtten öte bir anlam taşımamaktadır.
TodėI sukūrėme naują, pigią viešojo transporto sistemą, vienijančią miestą o miesto centre pastatėme Veino bokštą.
Bu yüzden şehri birleştirmek için ucuz bir toplu taşıma sistemi kurduk ve merkezde de Wayne Kulesi'ni diktik.
Įgyvendindama daugiametę pamatinę programą Sąjunga gali nuspręsti bendradarbiautisu trečiosiomis šalimis ar tarptautinėmis organizacijomis Sąjungos mokslo tyrimų, tech nologijųplėtros ir demonstravimo srityse.
Çok yıllık çerçeve programınıuygularken, Avrupa yasaları, yalnızca belli Üye Devletlerin katılımını içeren ve onları Birlik tarafından olasıkatılıma bağlıolarak finanse edecek olantamamlayıcıprogramlar belirleyebilir.
Taigi, priėjome iki viešojo transporto temos, o viešasis transportas, čia, Dubline yra šiek tiek kebli tema.
Artık toplu taşıma konusuna geldik, ve burada Dublin'deki toplu taşıma da biraz hassas bir konu. (Gülüşmeler)
Jeigu būtumėte ateivis ir norėtumėte sužinoti, koks yra viešojo švietimo tikslas, tuomet žvelgdamas į švietimo produktus ,
Eğer bir uzaylı olarak eğitimi ziyaret edecek olsanız, ve deseniz Halk eğitimi, ne içindir?
Čia viešojo sektoriaus institucijos turi nedelsdamos imtis priemonių ugdyti verslumo įgūdžius ir išmokti administruoti intelektinės nuosavybės klausimus.
Bu korkunç çalkantının mirası olarak, ülkenin pek çok bölgesi ulaşması gereken ekonomik standardın gerisine düşmüş, KOBİ lerin büyümesi yetersiz olmuştur.
Šešiolikoje šalių nacionalinį rizikos vertinimą atlieka viešojo administravimo kompetentingos ministerijos arba valstybinės ar vyriausybinės tarnybos ekspertų grupė.
16 ülkede, ulusal risk değerlendirmeleri kamu idaresi içerisinde, ya yetkili bir bakanlık ya da bir devlet veya hükümet kurumundan bir grup uzman tarafından yapılmaktadır.
Tarptautinis bendradarbiavimas taip pat suteikia puikių galimybių keistis nuomonėmis ir patirtimi dėl tarptautinių viešojo sektoriaus audito standartų panaudojimo.
Uluslararası şbrlğ ayrıca uluslararası kamu sektörü denetm standartlarının kullanımı hakkında görüş ve deneym alışverşne yönelk değerl fırsatlar sunmaktadır.
Ketvirtajame XX a. dešimtmetyje Harry Beck pritaikė grafinį diagramos vaizdavimą ir visiems laikams pakeitė viešojo transporto žemėlapių projektavimo būdą.
1930'lu yıllarda, Harry Beck şematik diyagram tasarımının ilkelerini uygulamıştır ve toplu taşımacılık haritalarının tasarımını sonsuza dek değiştirmiştir.
Tačiau, kai jūs išnagrinėsite užsienietišką ir naują viešojo transporto sistemą, savo mintyse susidarysite pažintinį žemėlapį beveik tokiu pačiu būdu.
Fakat yabancı ve yeni bir toplu taşıma sistemini keşfettiğiniz zaman, hemen hemen aynı şekilde aklınızda zihinsel bir harita oluşturursunuz.
Vadinkite mane senamadišku, bet aš manau, kad viešojo transporto žemėlapis turėtų turėti linijas, nes būtent tai jos ir yra.
Bana eski kafalı diyebilirsiniz ama ben bir toplu taşıma güzergahı haritasının çizgilerden oluşması gerektiğini düşünüyorum, çünkü onların oldukları şey bu.
Taigi, ištiesintos linijos, patrinti kampai ir, žinoma, tas labai labai svarbus geografinis iškraipymas, kurio pagalba gali egzistuoti viešojo transporto žemėlapiai.
Düzleştirilmiş çizgiler, düzeltilmiş köşeler ve elbette çok çok önemli, toplu taşıma haritasını olası hale getiren coğrafi çarpıtma.
Todėl, norint turėti sėkmingą viešojo transporto žemėlapį, neturėtumėme įsikabinę laikytis tikslaus atvaizdavimo principo, bet projektuoti juos taip, kaip supranta smegenys.
Böylece, başarılı bir toplu taşım haritası için, kesin gösterime bağlı kalmamalıyız ama onları beynimizin çalıştığı şekilde tasarlamalıyız.
Norint šią problemą veiksmingai išspręsti, per ateinančius metus reikės daug viešojo sektoriaus investicijų. Antrojo projekto sąnaudos sudaro beveik 20 mln.
Gelecek yıllarda bu sorunlarla etkili bir şekilde baş edebilmek için kamu sektörü tarafından ciddi yatırımlar yapılması gerekecektir.
10 ūkių, restoranų, viešojo maitinimo įstaigų, mažmeninės prekybos įmonių maisto ir virtuvės atliekos ir panašios atliekos iš maisto perdirbimo įmonių.
çapı 10 mikrometrenin altında olan ince ve iri partikül maddeler
Aš tikiu, kad Kodeksas ir toliau bus svarbus darbo įrankis viešojo administravimo institucijų veikloje, o kartu juo naudosis ir visa Europos visuomenė.
Yasa nın, kamu idareleri için faydalı bir araç ve Avrupa nın çeşitli yerlerindeki vatandaşlar için de bir referans olmaya devam edeceğini umuyorum.
Kelios valstybės narės nurodė kuriančios sertifikavimo procedūras, kad būtų užtikrinta programų kokybė ir veiksmingai panaudoti viešojo sektoriaus biudžeto ištekliai (Čekija, Vengrija, Lenkija, Portugalija).
Bazı Üye Devletler programların kalitesini ve kamu bütçelerinden elde edilen kaynakların verimli kullanılmasını garanti etmeye yönelik belgelendirme süreçleri geliştirmekte olduklarını rapor etmektedir (Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Portekiz).
Heba aš nebuvo, kad jis galvoja, kad kaip man patinka net kalbėjo apie filtro, kokios rūšies viešojo Yun tylus taškas berniukas english 9 valgyti informacija daryti orderio ačiū
Bir dostum ile henüz bunlar adında bir kedisi bilgi arıyor heba ben o olduğunu düşünüyorum olmamıştır Benim gibi gibi bile filtre konuştuk ne tür kamu yun sessiz nokta çocuk ingilizce dokuz yemiş emri yapmak bilgisi teşekkür ne kadar yaptım
Audito Rūmų auditorių išsilavinimas bei profesinė patirtis,įgyta dirbant tokiose tiek viešojo, tiek ir privataus sektorių srityse kaip apskaita,vidaus ir išorės auditas, teisė bei ekonomika, yra labai įvairūs.
Sayıştay ın denetim personeli hem kamu hem de özel sektörlerden gelmekte olup, muhasebe uygulaması, iç ve dış denetim, hukuk ve ekonomiyi içeren geniş bir mesleki alt yapıya sahip olmaktadırlar.
Jie tai priimama kaip suprantamą dalyką, kad ir kas atsitiktų žmonės turi jais sekti, kai tuo tarpu politikai vis dažniau pritrūksta atsakymų dėl viešojo intereso ar dėl eilinių žmonių poreikių.
İnanıyorlar ki ne olursa olsun insanlar onları takip edecek politikalarının halkın sorunlarına veya insanların zorunluluklarına giderek daha az cevap verebilmelerine rağmen
Bet mūsų šalyje, tai yra JAV lend'e, tikrai yra keletas geranoriškų Lester'ių, daug jų yra šiame kambaryje, bet didžioji dauguma Lester'ių veikia Lester'iams, nes besikeičiančios koalicijos, kurios sudaro 0,05 procento neatstovauja viešojo intereso.
Ama bizim ülkemizde, bu ülkede, ABD'de, evet bazı çok şeker Lester'larımız var, hatta birçoğu da şu anda bu salonda, ama Lester'ların büyük bir çoğunluğu Lester'lar için hareket etmekte, çünkü on binde 5'lik payı oluşturanlar, kamu yararı için biraraya gelmediler.
Paprastai narkomanų gydymo paslaugas ES valstybėse narėse teikia viešojo sektoriaus tarnybos, tačiau nevyriausybinės organizacijos (NVO) gali būti tiek pat svarbios (septyniose valstybėse narėse) arba net būti pagrindinės gydymo paslaugų teikėjos (penkiose valstybėse narėse).
birlikte, sivil toplum kuruluşları (STK lar) da eşit bir rol oynayabilmekte (yedi Üye Devlet) ve hatta tedavi hizmetlerinin başlıca tedarikçisi olabilmektedir (beş Üye Devlet).
Dabar galiu išdidžiai pasakyti (Plojimai) galiu pasakyti kad, kaip viešojo transporto žemėlapis, ši diagrama yra visiška nesėkmė (Juokas) išskyrus, tikriausiai, vienu aspektu Dabar turiu puikų vizualų vaizdą to, kaip užkimštas ir perkrautas buvo miesto centras.
Şimdi gururla (Alkışlar) gururla söyleyebilirim ki, bir toplu taşıma haritası olarak bu diyagram tam bir başarısızlık (Gülüşmeler) muhtemelen bir yönü dışında şimdi şehir merkezinin gerçekten ne kadar tıkalı ve istilaya uğramış olduğuna dair görsel bir sunumum oldu.
Pavyzdžiui, jei jūs, pažiūrėsite į du pagrindinius koridorius, kurie eina per miestą, geltonąjį ir oranžinį štai čia, štai taip jie atrodo dabartiniame, tiksliame gatvės žemėlapyje, o štai taip jie atrodytų mano iškraipytame, supaprastintame viešojo transporto žemėlapyje.
Mesela, şehrin içinden geçen iki ana koridora bakarsanız eğer, sarı ve burada turuncu olan, onlar, kesin ve yanlışsız bir cadde haritasında böyle gözükmektedirler ve bu da benim şeklini verdiğim , sadeleştirilmiş toplu ulaşım haritasında nasıl gözüktükleridir.
tuos, kurie yra laikomi pažangiais, kurie padaro viską kas liepiama, kurie surenka maksimalų taškų skaičių už gerą darbą, kurie yra nugalėtojai tuomet, manau, padarytumėte išvadą, kad pagrindinis viešojo švietimo tikslas visame pasaulyje yra ruošti universiteto profesorius.
Eğer çıktıya bakacak olursanız, bence şu karara varırsınız, kim başarılı olarak addediliyor, kim herkesin yaptığını yapıyorsa, kim ödüllendirilmişse , kim kazanlarsa Eğitimin bütün amacının şu olduğu kararına varırsınız bütün dünyada üniversite profesörleri yetiştirmek.
2004 m. panašiai vyko Portugalijos 1999 m. nacionalinės kovos su narkotikais politikos ir 2001 2004 m. veiksmų plano vertinimas, kurį iš šalies atliko Portugalijos nacionalinis viešojo administravimo institutas, o iš vidaus Narkotikų ir narkomanijos institutas (IDT).
Dışarıdan Portekiz Ulusal Kamu Yönetimi Enstitüsü ile içeriden Uyuşturucu ve Bağımlılık Enstitüsü (IDT) tarafından yürütülen 1999 Portekiz ulusal uyuşturucu stratejisi ve 2001 04 eylem planının 2004 yılı değerlendirmesi arasında benzerlikler bulunmaktadır.
liepia vykdantiesiams interneto kompanijų direktoriams Mes esame tik teisėti viešojo intereso atstovai. Bet tada jis paima ir pradeda kovoti dėl įstatymų kaip liūdnai pagarsėjęs trijų streikų įstatymas, kuris atjungs piliečius nuo failų dalinimosi internetu, kuris buvo pasmerktas specialiojo JT
Ama sonra gidip şu meşhur üç grev yasası gibi yasalar çıkartarak vatandaşın dosya paylaşımını engelliyor, bu da BM Özel Sekreteri tarafından
Jis rodo tik susisiekimą greituoju trasportu, jame nėra jokių vietinių autobusų, kas labai panašu į Metro žemėlapį, kuris Londone buvo toks nusisekęs ir kuris vėliau buvo perkeltas į daugelį kitų pagrindinių miestų, ir dėl to mes turėtumėme naudotis jo kalba viešojo transporto žemėlapiuose.
Bu harita sadece hızlı ulaşım bağlantılarını, yerel otobüsler olmadan, daha çok Londra'da başarıyla uygulanan metro haritası tarzında gösteriyor, ayrıca birçok diğer büyük şehirlere ihraç edildiği için bizim toplu taşıma haritalarında kullanmak zorunda olduğumuz dil de bu yüzden budur.
Turint tokį supaprastintą tinklą, yra svarbu ir tai, kad aš dabar galiu, imtis pagrindinio iššūkio ir sudaryti viešojo transporto žemėlapį miesto centrui, tokį žemėlapį, kuris ne tik rodytų susisiekimą greituoju transportu, bet ir vietinių autobusų maršrutus, gatves ir panašiai, ir štai taip turėtų atrodyti toks žemėlapis.
Önemli bir başka nokta ise, bunun gibi basitleştirilmiş bir ağ ile benim için son zorlu işle başa çıkmak mümkün hale geldi, sadece hızlı ulaşım bağlantılarını göstermenin yanı sıra, aynı zamanda yerel otobüs güzergahlarını, sokakları ve benzerlikleri de gösteren şehir merkezi için bir toplu taşım haritası yapmak. Ve bu da böyle bir haritanın benzediği şey.

 

Susijusios paieškos: Demonstravimo Augalų - Demonstravimo Modelis - Mokymo Ir Demonstravimo Centras - Viešojo Administravimo - Ne Viešojo - Viešojo Rakto - Viešojo Parko - Viešojo Telefono -