Vertimas "skolintų vertybinių popierių pardavimo" Latvijos kalba:


  žodynas Lietuvos-Latvijos

Skolintų vertybinių popierių pardavimo - vertimas : Pardavimo - vertimas : Pardavimo - vertimas :

Ads

  Pavyzdžiai (Išorinių šaltinių, o ne peržiūrėjo)

Išvestinės finansinės priemonės ir skolintų vertybinių popierių pardavimas
Atvasinātie instrumenti un īsās pozīcijas pārdošana
Be to, reikalingas ir skolintų vertybinių popierių pardavimo reguliavimas, nes tai irgi prisidėjo prie finansų krizės.
Mums ir vajadzīgi arī noteikumi par īso pārdošanu, jo tai bija zināma loma finanšu krīzes radīšanā.
Ponios ir ponai, šiandien pradėjau konsultacijas dėl skolintų vertybinių popierių pardavimo, kurios apima ir nepriklausomus kredito apsikeitimo sandorius.
Dāmas un kungi, šodien esmu arī uzsācis apspriešanu par pārdošanu bez nodrošinājuma, kas ietver arī valsts kredītriska mijmaiņas darījumu (CDS) jautājumu.
Aš turiu galvoje terminus akcijų skolinimasis ir skolintų vertybinių popierių pardavimas .
Es runāju par terminiem fondu aizdevums un īsā pārdošana .
Šią savaitę dažnai kritikuodami skolintų vertybinių popierių pardavimą, neužmirškime fondų kreditorių.
Šonedēļ atkal bieži kritizējot akciju pārdošanu bez seguma, neaizmirsīsim akciju aizdevējus.
Svarbu ne tai, ar skolintų vertybinių popierių pardavėjai galų gale pralaimi.
Tas nav jautājums par to, vai vērtspapīru tirgotāji paši dienas beigās cieš zaudējumus.
Su tokiu nusistatymu prieš keletą dienų pristačiau teisės aktų dėl išvestinių finansinių priemonių ir skolintų vertybinių popierių pardavimo projektą.
Šajā sakarā pirms dažām dienām es iesniedzu projektu regulai par atvasinātiem instrumentiem un īsās pozīcijas pārdošanu.
Antra, mums reikia spartinti, intensyvinti ir užbaigti finansų rinkų, banko mokesčių, skolintų vertybinių popierių pardavimo ir kredito įstaigų reglamentavimo reformą.
Otrkārt, mums jāpaātrina, jāpastiprina un jāpabeidz reglamentējošā reforma attiecībā uz finanšu tirgiem, banku nodevām, īsās pozīcijas pārdošanu un kredītaģentūrām.
Viena iš jų ir ją K. H. Lehne jau minėjo pats yra vertybinių popierių skolinimasis ir skolintų vertybinių popierių pardavimas.
Viens no tiem ir akciju kreditēšana un akciju pārdošana bez seguma, ko pats Lehne kungs jau ir minējis.
Gerb. Komisijos nary, jūs atkreipėte dėmesį į klausimą dėl skolintų vertybinių popierių pardavėjų.
Komisār, jūs uzdevāt jautājumu par nostāju attiecībā uz vērtspapīru tirgotājiem.
Spekuliacijų burbulas nesprogs net jei uždrausime skolintų vertybinių popierių pardavimus, jie vėl prasidės.
Spekulāciju burbulis nepārplīsīs pat ja mēs šobrīd aizliegsim īsās pārdošanas, tās tomēr atgriezīsies.
Atsiskaitymas svarbus procesas, kuriuo užtikrinamas vertybinių popierių pateikimas už pinigus po vertybinių popierių sandorio (pavyzdžiui, vertybinių popierių įsigijimo arba pardavimo).
Norēķins ir svarīga procedūra, kas nodrošina vērtspapīru apmaiņu pret naudu pēc vērtspapīru darījuma (piemēram, vērtspapīru iegādes vai pārdošanas).
Patikslinimas dėl vertybinių popierių perkainojimo dėl kainos yra susijęs su vertybinių popierių vertės nustatymo svyravimais , atsirandančiais dėl vertybinių popierių apskaitoje nurodytos arba pardavimo kainos .
Korekcija attiecībā uz vērtspapīru cenas pārvērtēšanu attiecas uz vērtspapīru vērtības svārstībām , kas rodas sakarā ar izmaiņām cenā , ar kādu vērtspapīrus iegrāmato vai tirgo .
Taip pat pritariu su vadinamuoju turto išpardavimu dalimis susijusių taisyklių įvedimui ir skolintų vertybinių popierių pardavimo uždraudimui šių dviejų dalykų pradiniame Europos Komisijos pasiūlyme nebuvo.
Es piekrītu arī noteikumu ieviešanai attiecībā uz tā saukto uzņēmumu izpārdošanu pa daļām un īsās pārdošanas aizliegumu diviem punktiem, kuru trūka Eiropas Komisijas sākotnējā priekšlikumā.
Komisijos teisės aktų pasiūlymai dėl skolintų vertybinių popierių pardavimo ir ne biržos išvestinių finansinių priemonių taip pat būtini norint, kad finansų sistema taptų skaidresnir atsparesnė.
Komisijas likumdošanas priekšlikumi par vērtspapīru pārdošanu un ārpusbiržas atvasinājumu operācijām arī ir nepieciešami pasākumi, kuru mērķis ir pārredzamāka un elastīgāka finanšu sistēma.
Gerb. pirmininke, naujuoju velniu manau, kad Komisijos narys su tuo sutiks atrodo, tapo skolintų vertybinių popierių pardavimas.
Priekšsēdētājas kundze, jaunais dēmons, domāju, ka komisārs man piekritīs, liekas, izpārdod vērtspapīrus bez seguma.
klientų užsakymų dėl vertybinių popierių pirkimo pardavimo antrinėje rinkoje vykdymas.
klienta rīkojumu izpilde, pērkot vai pārdodot vērtspapīrus otrreizējā tirgū.
vertybinių popierių skolinimo veikla vertybinių popierių trumposios pozicijos
vērtspapīru aizdošanas darījumi
NT1vertybinių popierių biržaNT2 kotiravimas vertybinių popierių biržoje NT3 rinkos kapitalizacija NT2 vertybinių popierių kainaNT1 vertybinių popierių biržos sandorisNT1 vertybinių popierių emisija laisvas kapitalo judėjimas
NT1vērtspapīru emisija kapitāla brīva kustība
Pastarosiomis savaitėmis ir mėnesiais uždavinėjau šį klausimą savo šalies sostinėje, tačiau kad pasiūlytumėte žalingos skolintų vertybinių popierių pardavimo praktikos draudimą jums prireikkeleto mėnesių iš tiesų užtrukote iki vakar dienos vakaro.
Es šo jautājumu pēdējās nedēļās un mēnešos esmu uzdevis savas valsts parlamentā, un jums ir bijuši vajadzīgi mēneši, patiesībā laiks līdz vakardienas vakaram, lai ieviestu aizliegumu attiecībā uz postošo īsās pozīcijas pārdošanas praksi.
Kaip neseniai teigėte, jau parengti pasiūlymai dėl išvestinių produktų ir skolintų vertybinių popierių pardavimo ir taip pat aptariame bankų apmokestinimą ir finansinių sandorių mokesčius, kol laukiame galutinio Europos Komisijos siūlomo persvarstymo.
Kā jūs nesen minējāt, jau ir sagatavoti priekšlikumi par atvasinātiem produktiem un īsās pozīcijas pārdošanu, un, gaidot Komisijas galīgo pārskatīto priekšlikuma versiju, mēs pārrunājam arī jautājumus saistībā ar banku nodokļiem un finanšu darījumu nodokļiem.
Šiam padidėjimui įtakos turėjo 2015 m. išaugusios realizuotosios pajamos iš vertybinių popierių pardavimo.
Šo pieaugumu veicināja lielāki realizētie guvumi no vērtspapīru pārdošanas 2015. gadā.
vertybinių popierių atžvilgiu .
gada decembra krājumiem .
vertybinių popierių atžvilgiu .
Šādu 1.7 . apakšpunktu pievieno 1 .
Įsteigiamas Bendrijos vertybinių popierių komitetas Europos vertybinių popierių komitetas (toliau komitetas).
Ar šo izveido Kopienas vērtspapīru komiteju, kuras nosaukums ir Eiropas vērtspapīru komiteja (šeit turpmāk Komiteja ).
Bratislavos vertybinių popierių biržoje gali prekiauti tik vertybinių popierių biržos nariai.
DK finanšu iestādes var iesaistīties vērtspapīru tirdzniecībā Kopenhāgenas biržā tikai ar Dānijā inkorporētu meitasuzņēmumu starpniecību.
Vertybinių popierių centras gali atlikti tik pervedimus vertybinių popierių savininkų sąskaitose.
Apdrošināšanas palīgpakalpojumi nav.
Tarptautinės vertybinių popierių komisijų organizacijos Vertybinių popierių reglamentavimo tikslai ir principai
182. pants
c) jeigu visų siūlomų perleidžiamų vertybinių popierių pardavimo kaina neviršija 40000 ekiu, ir (arba)
c) visu piedāvāto pārvedamo vērtspapīru pārdošanas cena nepārsniedz ECU 40000, un vai
Šių trijų institucijų laukia didžiulis darbo krūvis, susijęs su tyrimais nepalankiausiomis sąlygomis, kredito reitingų agentūromis ir tekstais, dėl kurių šiuo metu diskutuojate, susijusiais su išvestinių finansinių priemonių ir skolintų vertybinių popierių pardavimo reguliavimu.
Šīm trim iestādēm būs jāuzņemas ārkārtīgi liela slodze saistībā ar stresa pārbaudēm, kredītvērtējumu aģentūrām un dokumentiem, par kuriem pašlaik debatējat saistībā ar regulām par atvasinātajiem instrumentiem un īsās pozīcijas pārdošanu.
Atsiskaitymų ir kliringo paslaugos, susijusios su fiziniu vertybinių popierių nuosavybės perėjimu, registruojamos Vertybinių popierių centre (Vertybinių popierių kliringo ir atsiskaitymų rūmuose).
Norēķinu un mijieskaita pakalpojumus saistībā ar vērtspapīru īpašnieka maiņu tiek dokumentēti Vērtspapīru centrā (Vērtspapīru mijieskaita un norēķinu birojs).
Atsiskaitymų ir kliringo paslaugos, susijusios su vertybinių popierių fizinės nuosavybės pasikeitimu, registruojamos Vertybinių popierių centre (Vertybinių popierių kliringo ir atsiskaitymų rūmuose).
Norēķinu un ieskaita pakalpojumus visu veidu maksājumiem reglamentē Slovākijas Valsts banka.
Atsiskaitymų ir tarpuskaitos paslaugos, susijusios su fizinės vertybinių popierių nuosavybės pasikeitimu, registruojamos Vertybinių popierių centre (Vertybinių popierių tarpuskaitos ir atsiskaitymų centre).
ikviens ārvalstu pārapdrošinātājs, ko apstiprinājusi apdrošināšanas uzraudzības iestāde (pamatojoties uz piesardzīgiem kritērijiem), var piedāvāt pārapdrošināšanas vai retrocesijas pakalpojumus Kiprā inkorporētām un licencētām apdrošināšanas sabiedrībām.
Daugelio valstybių narių reguliuojančios institucijos, susidurdamos su gilėjančia keleto pastarųjų dienų griūtimi, kaip ir JAV valdžios institucijos, nusprenduždrausti trumpalaikį skolintų vertybinių popierių pardavimą.
Saskaroties ar pēdējo dienu notikumiem, regulatīvās iestādes lielākajā daļā dalībvalstu, tāpat kā ASV iestādes, ir nolēmušas pagaidām aizliegt spekulācijas ar aizņemtiem vērtspapīriem.
Prekė Ateities Prekybos Komisija (CFTC) taip pat pradeda matyti skolintų vertybinių popierių pardavimo lygį, kainų svyravimas, ir popieriaus prekybos vyksta per metalų rinkoje ir pradeda matyti, kad būtina imtis aktyvių veiksmų, kad išsaugotumėte pramonė.
Commodity Futures Trading Komisiju (CFTC) ir arī sāk redzēt līmeni īsās pozīcijas pārdošanu, cenu svārstības, un papīra tirdzniecība notiek saskaņā ar metālu tirgū un sāk redzēt, ka ir nepieciešams veikt aktīvus pasākumus, lai saglabātu nozari.
Prašom pasakyti savo kolegoms Taryboje, kad taikant šį vangų metodą taip, bet ir atsisakant Europoje patvirtinti geresnius reglamentus, mums nepavyks parengti ir patvirtinti teisės aktų dėl išvestinių finansinių priemonių ar skolintų vertybinių popierių pardavimo.
Lūdzu, pasakiet saviem kolēģiem Padomē, ka ar šo tūļīguma, ar jā, bet... metodi un atteikšanos ieviest Eiropā labākus noteikumus mums neizdosies panākt nākamos tiesību aktus par atvasinātajiem finanšu instrumentiem vai aizņemtu vērtspapīru pārdošanu.
į EEE susitarimą turi būti įtrauktas 2012 m. kovo 14 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) Nr. 236 2012 dėl skolintų vertybinių popierių pardavimo ir tam tikrų kredito įsipareigojimų neįvykdymo apsikeitimo sandorių aspektų
EEZ līgumā jāiekļauj Eiropas Parlamenta un Padomes 2012. gada 14. marta Regula (ES) Nr. 236 2012 par īso pārdošanu un dažiem kredītriska mijmaiņas darījumu aspektiem.
Europos vertybinių popierių komitetas
Eiropas Vērtspapīru komiteja
Vertybinių popierių rinkų programa
Vērtspapīru tirgu programma
Pajamos iš vertybinių popierių
Ieņēmumi no vērtspapīriem
Europos vertybinių popierių komitetas
Eiropas Vērtspapīru komiteja
2MOKĖJIMOIR VERTYBINIŲ POPIERIŲ ATSISKAITYMOSISTEMOS
2.MAKSĀJUMU UN VĒRTSPAPĪRU NORĒĶINU SISTĒMAS dalībvalstu bankām (maksājumu plūsma starp dalībvalstīm).
16AUTOMATINIO VERTYBINIŲ POPIERIŲ SKOLINIMOSISTEMA
AUTOMATIZĒTĀ VĒRTSPAPĪRU AIZDEVUMUPROGRAMMA
Grynosios vertybinių popierių pajamos
Tīrie ienākumi no vērtspapīriem
pajamos iš vertybinių popierių
ienākumus no vērtspapīriem

 

Susijusios paieškos: Skolintų Vertybinių Popierių Pardavimo - Frankfurto Vertybinių Popierių Birža - Vertybinių Popierių Biržoje - Vertybinių Popierių Dileris - Vertybinių Popierių Birža - Vertybinių Popierių Birža Aktas - Vertybinių Popierių Makleris - Vertybinių Popierių Makleriai - Pardavimo Mokestis - Aptarnavimas Po Pardavimo -