Vertimas "pakankamai medžiagos" Latvijos kalba:


  žodynas Lietuvos-Latvijos

Pakankamai - vertimas : Pakankamai - vertimas : Pakankamai - vertimas : Medžiagos - vertimas : Medžiagos - vertimas : Pakankamai medžiagos - vertimas : Medžiagos - vertimas : Pakankamai medžiagos - vertimas : Medziagos - vertimas :

Ads

  Pavyzdžiai (Išorinių šaltinių, o ne peržiūrėjo)

Tokios medžiagos nebūtinai turi būti pakankamai apdorotos ar perdirbtos.
Šiem materiāliem nav obligāti jābūt pietiekami apstrādātiem vai pārstrādātiem.
Tokios medžiagos nebūtinai turi būti pakankamai apdirbtos arba perdirbtos.
Šiem materiāliem nav noteikti jābūt pietiekami apstrādātiem vai pārstrādātiem.
Tokios medžiagos nebūtinai turi būti pakankamai apdirbtos arba perdirbtos.
Šādām izejvielām nav nepieciešams veikt pietiekamu apstrādi vai pārstrādi.
Tokios medžiagos nebūtinai turi būti pakankamai apdirbtos arba perdirbtos.
Šādām izejvielām nav nepieciešams veikt apstrādi vai pārstrādi.
Tokios medžiagos nebūtinai turi būti pakankamai apdirbtos arba perdirbtos.
Izstrādājumus, kas minēti V pielikumā, neiekļauj šajā pantā paredzētajā kumulācijā.
Minėtos medžiagos nebūtinai turi būti pakankamai apdorotos ar perdirbtos.
iepakojumu sadalīšana un komplektēšana
Todėl buvo pakankamai medžiagos, nustatant ir analizuojant pagrindines veiksmingumo problemas.
Tātad bijaiegūta pietiekamainformācija, lai noteiktu un analizētu galvenās ar projektu efektivitāti saistītās problēmas.
Nėra privaloma, kad tokios medžiagos būtų pakankamai apdorotos ar perdirbtos.
Šādām izejvielām nav obligāti jābūt pietiekami apstrādātām vai pārstrādātām.
Laimei, net tik moksliniais dalių paruoštų medžiagos daug, daugiau nei pakankamai.
Par laimi, pat tīri zinātniskiem daļām sagatavoti ar daudz materiāla, vairāk nekā pietiekami.
Pastaba Kai kurios medžiagos įprastinėmis sąlygomis užsidega sunkiai, tačiau, susimaišiusios su oru ir esant pakankamai mažoms dalelėms ar pakankamai didelei užsiliepsnojimo energijai, šios medžiagos gali sudaryti sprogią aplinką (pvz., metalų dulkės, aerozoliai).
Piezīme Vesela virkne vielu parastos apstākļos neuzliesmo viegli, bet tās ir sprādzienbīstamas sajaukumā ar gaisu, ja daļiņas ir īpaši mazas vai aizdegšanās enerģija ir pietiekami augsta (piem., metāla putekļi, aerosoli).
ataskaitas, įskaitant duomenis apie kiekvienos sudedamosios medžiagos biologinį skaidumą, jei jis nėra pakankamai parodyta prie kiekvienos medžiagos pridedamame saugos duomenų lape
ziņojumus, kuros ir iekļauti dati par katras sastāvā ietilpstošās vielas bioloģisko noārdīšanos, ja tie nav atbilstoši norādīti katras vielas datu drošības lapā,
Bendrijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos nevisiškai gautos Bendrijoje, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Bendrijoje, kaip nustatyta 6 straipsnyje.
Šajā pantā paredzēto kumulāciju var piemērot tikai tad, ja
ji turi būti pakankamai gyvybinga ir pagal matmenis atitikti savo, kaip dauginamosios medžiagos, naudingumo reikalavimus,
ar apmierinošu dzīvotspēju un aspektiem, kas attiecas uz tā kā pavairošanas materiāla derīgumu,
tęsiasi iki 5 m medžiagos, kurių storis 0.Z5 mm ir sveria 200 gramų, pakankamai
laidumiem līdz 5 m. materiāla ar biezumu 0.Z5 mm un tas sver 200 gramus, ir pietiekami
gauti EEE produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai gautos EEE, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos EEE, kaip apibrėžta 5 straipsnyje
tie EEZ iegūtie izstrādājumi, kuru ražošanā izmantotās izejvielas nav pilnībā iegūtas EEZ, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas EEZ saskaņā ar 5. pantu.
Bendrijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai gautos Bendrijoje, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Bendrijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje
tie Kopienā iegūtie izstrādājumi, kuru ražošanā izmantotās izejvielas nav pilnībā iegūtas Kopienā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Kopienā saskaņā ar 6. pantu
Maroke gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Maroke, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Marokā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Marokā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Marokā saskaņā ar 6. pantu.
Izraelyje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Izraelyje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Izraēlā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Izraēlā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Izraēlā saskaņā ar 6. pantu.
Šveicarijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Šveicarijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Šveicē iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Šveicē, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Šveicē saskaņā ar 6. pantu.
Egipte gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Egipte, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Ēģiptē iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Ēģiptē, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Ēģiptē saskaņā ar 6. pantu.
gauti Bendrijoje produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai gautos Bendrijoje, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Bendrijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje
tie Kopienā iegūtie izstrādājumi, kuru ražošanā izmantotās izejvielas nav pilnībā iegūtas Kopienā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Kopienā saskaņā ar 6. pantu
Norvegijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Norvegijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje
tos Norvēģijā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Norvēģijā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Norvēģijā saskaņā ar 6. pantu
Islandijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Islandijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje
tos Islandē iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Islandē, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Islandē saskaņā ar 6. pantu
gauti Bendrijoje produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai gautos Bendrijoje, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Bendrijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje
tos Kopienā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotās izejvielas nav pilnībā iegūtas Kopienā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Kopienā saskaņā ar 6. pantu
Tunise gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Tunise, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Tunisijā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Tunisijā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Tunisijā saskaņā ar 6. pantu.
Bulgarijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Bulgarijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Bulgārijā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Bulgārijā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Bulgārijā saskaņā ar 6. pantu.
Turkijoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Turkijoje, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Turcijā iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Turcijā, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Turcijā saskaņā ar 6. pantu.
EEE gauti produktai, kuriems panaudotos ne vien tik joje gautos medžiagos, jeigu minėtos medžiagos buvo pakankamai apdorotos arba perdirbtos EEE, kaip apibrėžta 5 straipsnyje.
Šā panta 1. un 2. punktu piemēro, ievērojot 6. panta noteikumus.
Dirgikliai yra medžiagos, kurios tiesiogiai veikia odą, ir kai ji naudojama pakankamai didelė koncentracija su pakankamai ilgai susisiekti sukelti odos parausti ir niežėti ar deginti.
Kairinātāji ir vielas, kas tieši ietekmē ādu, un ja to izmanto pietiekami augsts koncentrācijas pietiekami ilgs kontakts izraisīt ādas kļūt sarkana un niezoši vai dedzināt.
Sprogimas yra įmanomas, kai pakankamai paskleistos degiosios medžiagos koncentracija ore viršija mažiausią vertę (apatinę sprogumo ribą).
Sprādzienbīstamības limiti Sprādziens var notikt, kad kādas uzliesmojošas, gaisā pietiekami izkliedētas vielas koncentrācija pārsniedz minimuma vērtību (minimālais sprādzienbīstamības limits).
Pagaliau jie tvirtino, kad, jei būtų įvestos priemonės, Bendrijos pramonė negalėtų tiekti pakankamai medžiagos vartotojų pramonei.
Beidzot tika apgalvots, ka pasākumu piemērošanas gadījumā Kopienas ražošanas nozare nespētu pietiekami apgādāt Kopienas lietotājus.
Šalyje gauti produktai, kuriems panaudotos ne vien tik joje gautos medžiagos, jeigu minėtos medžiagos buvo pakankamai apdorotos arba perdirbtos toje Šalyje, kaip apibrėžta 5 straipsnyje.
vienkāršas krāsošanas un pulēšanas darbības
Šalyje gauti produktai, kuriems panaudotos ne vien tik joje gautos medžiagos, jeigu minėtos medžiagos buvo pakankamai apdorotos arba perdirbtos toje Šalyje, kaip apibrėžta 5 straipsnyje.
tajā dzimušus un audzētus dzīvus dzīvniekus
Identifikavimas pažeidžiančios medžiagos turi būti pašalintas, ir pakankamai informacijos, kad būtų galima iš paslaugų teikėjo surasti medžiagą.
Identifikācija nelikumīgu materiālu jāizņem, un nepieciešamo informāciju, lai ļautu pakalpojumu sniedzējam, lai atrastu materiālus.
Farerų salose gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos ne visiškai joje gautos, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdirbtos arba perdirbtos Farerų salose, kaip apibrėžta 6 straipsnyje.
tos Farēru salās iegūtos izstrādājumus, kuru ražošanā izmantotas izejvielas, kas nav pilnībā iegūtas Farēru salās, ar noteikumu, ka šādas izejvielas ir pietiekami apstrādātas vai pārstrādātas Farēru salās saskaņā ar 6. pantu.
ES gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos gautos ne tik ES, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdorotos arba perdirbtos ES, kaip apibrėžta šio Protokolo 8 straipsnyje.
Pietiekami apstrādāti vai pārstrādāti izstrādājumi
ES gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos gautos ne tik ES, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdorotos arba perdirbtos ES, kaip apibrėžta šio Protokolo 8 straipsnyje.
Diagonālā kumulācija
Jūs turite tai. Jūs nesate pakankamai gana, buff pakankamai, pakankamai liesas, pakankamai išvaizdus, pakankamai protingas, ar pakankamai atletiškas.
Tas ir nepieciešams,. Tu neesi diezgan pietiekami, pulēt pietiekami, izdilis pietiekami, pietiekami skaists, pietiekami gudrs, vai sporta pietiekami.
Atliekant visos medžiagos patikrinimą, naudojami šiltnamyje išauginti augalai, kai tik jie pakankamai sutvirtėja prieš žydėjimą ir žiedadulkių atsiradimą.
Attiecībā uz visu materiālu testē siltumnīcā audzētus augus, tiklīdz tie ir labi izveidojušies, taču pirms ziedēšanas un ziedputekšņu veidošanās.
Aš ataskaitas per Twitter pažangą, kad pereiti iš, ir kai aš turiu pakankamai medžiagos, galiu paskelbti naują straipsnį.
Man būs jāziņo caur čivināt, avansa maksājumi, kas iet pa, un kad man ir pietiekami daudz materiālu publicēt jaunu rakstu.
OPTISON skiriamas pacientams, kuriems įtariama arba nustatyta širdies arba kraujagyslių liga, kai tyrimas be kontrastinės medžiagos nesuteikė pakankamai duomenų.
OPTISON lieto pacientiem, kam ir iespējama vai zināma kardiovaskulāra slimība, kad skenējums bez kontrastvielas nav bijis pārliecinošs.
Tam tikros kitos cheminės medžiagos taip pat kelia pakankamai didelį susirūpinimą, todėl ir jų problema sprendžiama kiekvienu atveju atskirai.
Attiecībā uz dažām citām vielām bažas ir pietiekami lielas, lai pret tām izturētos tādā pašā veidā, ņemot vērā katru konkrētu gadījumu.
Bosnijoje ir Hercegovinoje gauti produktai, kurių sudėtyje esančios medžiagos nevisiškai gautos Bosnijoje ir Hercegovinoje, jei tokios medžiagos buvo pakankamai apdorotos arba perdirbtos Bosnijoje ir Hercegovinoje, kaip nustatyta 6 straipsnyje.
paziņojumi, kas norāda uz nepieciešamo prasību izpildi kumulācijas piemērošanai, ir publicēti Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī (C sērija) un Bosnijā un Hercegovinā saskaņā ar tās noteikto kārtību.
Interneto vartotojai mažai vartotojų pakankamai vartotojų labai mažai vartotojų pakankamai vartotojų pakankamai vartotojų pakankamai vartotojų
Interneta lietotāji vidēja pieejamība vidēja pieejamība vidēja pieejamība zema pieejamība vidēja pieejamība ļoti zema pieejamība
a) pakankamai detaliai branduolinio objekto ir branduolinės medžiagos bruožams identifikuoti, kurie svarbūs saugos priemonių branduolinei medžiagai taikymui, siekiant palengvinti tikrinimą
a) lai tik sīki noteiktu tās iekārtu un kodolmateriāla funkcijas, kas ir nozīmīgas garantiju piemērošanai kodolmateriālam, ka pietiekami atvieglo pārbaudi

 

Susijusios paieškos: Pakankamai Medžiagos - Pakankamai - Būti Pakankamai - Pakankamai Gera - Pakankamai Dažnai - Yra Pakankamai - Pakankamai Anksti - Daugiau Nei Pakankamai - Pakankamai Lėšų - Nėra Pakankamai -