Vertimas "gaiviųjų gėrimų buteliai" Latvijos kalba:


  žodynas Lietuvos-Latvijos

Gėrimų - vertimas : Gaiviųjų gėrimų buteliai - vertimas :

Ads

  Pavyzdžiai (Išorinių šaltinių, o ne peržiūrėjo)

Spirituotų gaiviųjų gėrimų
Eiropas Savienība atļauj savā teritorijā ievest stipros alkoholiskos dzērienus saskaņā ar savos iekšējos tiesību aktos norādītajiem noteikumiem attiecībā uz importa sertifikācijas dokumentiem un analīzes protokoliem.
Spirituotų gaiviųjų gėrimų
Nosaukuma variācijas Kalamon un Kalamata var turpināt izmantot attiecībā uz līdzīgu produktu, ja patērētājs netiek maldināts par šā nosaukuma būtību vai par produkta patieso izcelsmi.
Gaiviųjų gėrimų gamintojai
Bezalkohola dzērienu ražotāji
gaiviųjų ir angliarūgštės prisotintų gėrimų gamyba
Bezalkoholisko dzērienu un gāzēto dzērienu rūpniecība
Pramonės ir gamybos gt Gaiviųjų gėrimų gamyba
Rūpniecība un ražošana gt Ķīmiskā rūpniecība
Bendrijos sąlygos dėl kai kurių gaiviųjų gėrimų
Kopienas pasākumi saistībā ar noteiktiem bezalkoholiskiem dzērieniem
b) visą laukimo laiką atitinkamą maitinimą ir gaiviųjų gėrimų
b) ēdināšanu un atspirdzinājumus samērīgā attiecībā pret gaidīšanas laiku
gaiviųjų gėrimų bei maisto, patiekiamo per vidaus posėdžius, išlaidas,
iekšējo sanāksmju laikā pasniegto atspirdzinājumu un maltīšu izmaksas,
Brian buvo su gaiviųjų gėrimų bendrovė, Virdžinija, JAV vadovas.
Brian bija vadītājs ar bezalkoholisko dzērienu kompānija Virginia, ASV.
Pramonės ir gamybos gt Gaiviųjų gėrimų gamyba gt Gaivieji gėrimai
Rūpniecība un ražošana gt Atspirdzinošo dzērienu ražošana gt Atspirdzinošie dzērieni
Pramonės ir gamybos gt Gaiviųjų gėrimų gamyba gt Sultys gamyba
Rūpniecība un ražošana gt Atspirdzinošo dzērienu ražošana gt Sulas ražošana
Alkoholiniai gėrimai, Alkoholiniai gėrimai didmeninė prekyba, Alus, Gaiviųjų gėrimų gamyba
Alkoholiskie dzērieni, Alkoholiskie dzērieni vairumtirdzniecība, Alus, Atspirdzinošo dzērienu ražošana
Žinoma, lankytojai gali mėgautis ne tik žaidimu, bet ir gausu gaiviųjų gėrimų.
Protams, apmeklētāji var izbaudīt ne tikai spēli, bet arī lielu bezalkoholisko dzērienu klāstu.
Vanduo Nepatartina gerti vandentiekio vandens ir gerti gėrimų su ledu atvėsti geriau pirkti vandens ir gėrimų buteliai.
Ūdens Nav ieteicams dzert krāna ūdeni un dzeramā dzērienus ar ledu atdzist off ir labāk pirkt ūdeni un dzērienus arī pudelēs.
Kadangi šokoladas taip pat turi didelį cukraus kiekį, jis gali sukelti breakouts kaip saldžių gaiviųjų gėrimų.
Tāpēc, ka šokolāde ir arī augsts cukura saturs, tas var izraisīt izlaušanos piemēram cukurotiem bezalkoholiskajiem dzērieniem.
Šokoladas Kadangi šokoladas taip pat turi didelį cukraus kiekį, jis gali sukelti breakouts kaip saldžių gaiviųjų gėrimų.
Šokolāde Tāpēc, ka šokolāde ir arī augsts cukura saturs, tas var izraisīt izlaušanos piemēram cukurotiem bezalkoholiskajiem dzērieniem.
COCA COLA VRDT SAN POLO (MEZZOPANE) mišinius, o vienintelė šioje klasėje įrašytų gaiviųjų gėrimų išimtis yra alus.
COCA COLA ITSB SAN POLO ( MEZZOPANE ) bezalkoholiskā ietilpstošo dzērienu rakstura ir alus.
Manau, kad būtų naudinga paskatinti prekybos centrus ir parduotuves geriau atskirti nestiprius alkoholinius gėrimus nuo gaiviųjų gėrimų.
Es uzskatu, ka labs veids, kā to darīt, ir mudināt lielveikalus un veikalus atspirdzinošos alkoholiskos dzērienus labāk nodalīt no bezalkoholiskajiem dzērieniem.
Kalbant apie vyno ir gaiviųjų gėrimų paskirtį ir naudojimą, reikia konstatuoti, kad jie vienas kitą pakeičia iš dalies.
Attiecībā uz vīna un bezalkoholisko dzērienu funkcionālo uzdevumu un lietojumu ir jākonstatē, ka tie daļēji pārklājas.
Kaip cukraus pakaitalas įvairiose naudojimo srityse, pavyzdžiui, gaiviųjų gėrimų gamyboje, izogliukozė yra įtraukta į ES bendrą cukraus rinkos organizavimą.
Jēlcukurs un baltais cukurs baltais cukursir cukurs, kurā saharozes(ķīmiski tīra molekula, kas veido cukuru) saturs ir vismaz 99,5 standartkvalitātes jēlcukurā saharozes saturs ir 96 , lai gan parasti tas ir augstāks, un jēlcukurs ir gaiši brūnā līdz vidēji brūnā krāsā.
Nesant jokios naujai pateiktos informacijos dėl gaiviųjų gėrimų gamintojų interesų, yra patvirtinamos laikinojo reglamento 203 206 konstatuojamosiose dalyse padarytos išvados.
Tā kā nav tikusi iesniegta nekāda jauna informācija attiecībā uz bezalkohola dzērienu ražotāju interesi, ar šo apstiprina atzinumus pagaidu regulas 203. līdz 206. apsvērumā.
Nils Holgersson ir Peter Pan keltuose Jūs taip pat kviečiami į mūsų Panorama Bar kavos ir bandelių, gaiviųjų gėrimų ar vakaro kokteilių.
Vakarā jūs varēsiet izvēlēties karstos ēdienus vai daudzveidīgu bufeti. Uz prāmjiem Nils Holgersson un Peter Pan jūs esiet laipni aicināti izbaudīt mūsu bāru Panorama kafija un kūkas, dzēriens vai vakara kokteilis.
Nils Holgersson ir Peter Pan keltuose Jūs taip pat kviečiami į mūsų Panorama Bar kavos ir bandelių, gaiviųjų gėrimų ar vakaro kokteilių.
Uz prāmjiem Nils Holgersson un Peter Pan jūs esiet laipni aicināti izbaudīt mūsu bāru Panorama kafija un kūkas, dzēriens vai vakara kokteilis.
Buteliai.
Pudeles
Buteliai.
Pudelītes
Buteliai
no gumijas vai plastmasas
Buteliai
no citādiem aglomerētiem abrazīviem vai no keramikas
Buteliai
Citādas galvassegas, oderētas vai neoderētas, ar apdari vai bez apdares
Buteliai
citādi tēstie vai zāģētie akmeņi pieminekļiem vai būvniecībai un to izstrādājumi ar plakanu vai līdzenu virsmu
Alkoholiniai gėrimai, Alkoholiniai gėrimai didmeninė prekyba, Alkoholiniai gėrimai produkcija, Alus, Didmeninė prekyba Nealkoholiniai gėrimai, Gaivieji gėrimai, Gaiviųjų gėrimų gamyba, Gamybos sulčių gėrimai, Sidras
Alkoholiskie dzērieni, Alkoholiskie dzērieni vairumtirdzniecība, Alkoholisko dzērienu ražošana, Alus, Atspirdzinošie dzērieni, Atspirdzinošo dzērienu ražošana, Atspirdzinošo dzērienu vairumtirdzniecība, Sidri, Sulas dzērienu ražošana
Pirmosios instancijos teismas mano, kad reikia laikytis nuomonės, jog Austrijos vartotojas yra įpratęs prie alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų atskyrimo ir jis jam svarbus.
Pirmās instances tiesa norāda, ka ir jāuzskata, ka šis pēdējais arī ir pieradis pievērst uzmanību dalījumam starp alkoholiskiem un bezalkoholiskiem dzērieniem.
6 buteliai
6 pudeles
Alkoholio buvimas arba nebuvimas ir vyno bei kitų gaiviųjų gėrimų, žymimų ankstesniais prekių ženklais, skonio skirtumas atitinkamam vartotojui yra svarbiau už bendrą paskirtį ir vartojimą.
Spirta esamība vai neesamība un garšas atšķirības starp vīnu un citiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, ko apzīmē ar agrākajām preču zīmēm, attiecīgā patērētāja uztverē prevalē pār kopīgo funkcionālo uzdevumu un lietojumu.
Taigi bet kokio ruošinių butelių gamybos išteklių perkėlimo rizika apsiribotų tik ruošinių gaiviųjų gėrimų gamintojams gamybos atveju, kuri siekia tik apie 40 bendrojo gaminio sunaudojimo.
Tādējādi resursu izsīkšanas risks attiecībā uz sagatavju pudeļu iepildīšanas jaudu būtu ierobežots ar sagatavēm, kas ir paredzētas bezalkohola dzērienu ražotājiem, kas vienas pašas sastāda tikai 40 no attiecīgo produktu kopējā patēriņa.
Pakuotėje 6 buteliai
1, 000 ml
Buteliai chemikalai visur.
Pudeles ķimikālijām visur.
Buteliai su kamščiais
Pudeles ar korķi
Pakuotė Buteliai (DTPE) Buteliai (DTPE) Buteliai (DTPE) Lizdinė plokštelė (Aclar PVC) Lizdinė plokštelė (Aclar PVC) Lizdinė plokštelė (Aclar PVC)
Iepakojums pudele (ABPE) pudele (ABPE) pudele (ABPE) Blisters (Aklar PVH) Blisters (Aklar PVH) Blisters (Aklar PVH)
Alkoholiniai gėrimai, Alkoholiniai gėrimai didmeninė prekyba, Alkoholiniai gėrimai produkcija, Alus, Didmeninė prekyba Nealkoholiniai gėrimai, Gaivieji gėrimai, Gaiviųjų gėrimų gamyba, Geriamasis vanduo, Geriamojo vandens pardavimus, Nealkoholiniai gėrimai, Sidras
Alkoholiskie dzērieni, Alkoholiskie dzērieni vairumtirdzniecība, Alkoholisko dzērienu ražošana, Alus, Atspirdzinošie dzērieni, Atspirdzinošo dzērienu ražošana, Atspirdzinošo dzērienu vairumtirdzniecība, Bezalkoholiskie dzērieni, Dzeramais ūdens, Dzeramā ūdens tirdzniecība, Sidri
Buteliai laikyti sandariai uždarytus.
Blisteri
paketą 1000 ml buteliai
pakete 1000 ml pudeles
Dėžutės Buteliai ir indeliai
Uzlīmes pudeles un burkas
Dėl grupės pretenzijos, kad PET kainos padidėjimas negali būti perleidžiamas kitam vartotojų lygiui (t. y. tiekėjams, tiesioginiams vartotojams ir ruošinių butelių perdirbėjų atveju gaiviųjų gėrimų gamintojams), ši pretenzija nebuvo patenkinta.
Attiecībā uz grupas apsvērumu, ka cenu palielināšanās uz PET rēķina nedrīkst tikt nodotas tālāk nākamo līmeņu lietotājiem (tas ir, mazumtirgotājiem, gala patērētājiem un sagatavju pudeļu pārstrādātāju gadījumā arī bezalkoholisko dzērienu ražotājiem), jānorāda, ka šīs apsvērums nav pierādīts.
200 kietų kapsulių DTPE buteliai.
ABPE pudele ar 200 cietām kapsulām.
DTPE buteliai 25 mg kapsulės
ABPE pudelīte 25 mg kapsulas

 

Susijusios paieškos: Gėrimų Pramonė - Gėrimų Sąrašas - Gėrimų Automatas - Vyno Buteliai - Vandens Buteliai - Gėrimo Buteliai - Alaus Buteliai - šlapimo Buteliai - Negrąžintini Buteliai -