Vertimas "nekaunības" į lietuvių kalbą:


  žodynas Latvijos-Lietuvos

Ads

  Pavyzdžiai (Išorinių šaltinių, o ne peržiūrėjo)

Esam pieraduši pie varas nekaunības un cilvēku gribas nicināšanas.
Mes buvome pripratę prie valdžios įžūlumo ir žmonių valios nepaisymo.
Viņam pietika nekaunības teikt, ka jūs esot tās iedevis.
Jis turi įžūlumo teigti, kad jūs atidavėte jam tuos daiktus.
Es tā nedomāju, ja vien nav runa par klajas nekaunības ēru.
Ne, nenusipelnė, nebent tai būtų visiško įžūlumo era.
Šim pašam deputātam pietika nekaunības, lai šodien stātos Parlamenta priekšā un runātu par patiesību un godīgumu.
Tam pačiam nariui šiandien užteko įžūlumo atsistoti ir kalbėti Parlamente apie teisingumą ir sąžiningumą.
Bet Komisija to dara un tai pietiek nekaunības apgalvot, ka tai ri labi nodomi, un atsaukties uz bažām par Ālandu iedzīvotāju veselību.
Be to, Komisija turi drąsos teigti, kad ji rūpinasi Alandų salų gyventojų sveikata.
Turklāt tai piemīt pietiekami daudz nekaunības, lai vēlētos šādu datu apkopošanu noteikt tiesību aktā atbilstoši vienotiem standartiem, likumā neiekļaujot nekādu atsauci uz datu aizsardzību.
Be to, Komisija taip pat turi drąsos teisiškai įtraukti šiuos duomenis į vienodus standartus, niekur teisės akte neminėdama duomenų apsaugos.
Kad Īrijas iedzīvotāji ir teikuši nē tam, ko mēs tagad saucam par Lisabonas līgumu, mums pietiek nekaunības pētīt iemeslus, kāpēc īri ir balsojuši nepareizi.
Dabar yra taip, kad Airijos žmonėms pasakius ne tam, ką dabar vadiname Lisabonos sutartimi, turime įžūlumo vykdyti tyrimą, kodėl Airijos žmonės balsavo neteisingai.
Polija norādīja uz brīvības un demokrātijas ceļu visai Eiropai, un šodien Polijas valdībai pietiek nekaunības apgalvot, ka tā nepiemēros Pamattiesību hartu savā valstī, manā tēvzemē.
Lenkija nurodkelią į laisvę ir demokratiją visai Europai, o šiandien Lenkijos vyriausybyra pakankamai drąsi nurodyti, kad jis netaikys Pagrindinių teisių chartijos mūsų šalyje, mano gimtinėje.
Piemērots blondiem svītrām vai izsmalcināts un elegants, ar nekaunības uzdrīkstēties šarms violeta, tiem, kas nevar pretoties Allure dziļi reds un liesmu, un tiem, kam patīk spēlēties ar kontrastiem gaismas un ēnas siltos toņos kafiju un kapučīno.
Tinka šviesūs dryžiai ar sudėtingas ir prašmatnus, su Audacity Dare gražuole violetinė, tiems kurie negali atsispirti giliai raudonos vilioti ir liepsna ir tiems, kas mėgsta žaisti kontrastais šviesos ir šešėliai šilti tonai kavos ir kapučino.
Es brīnos, kā viņam pietika nekaunības runāt par ilgtspējīgu Eiropu, ja mums joprojām ir tā pati kopējā zivsaimniecības politika, mēs joprojām atlaižam zivis atpakaļ, mirušas tie ir vairāk nekā 50 mūsu noķerto zivju, bet joprojām mēs plānojam uzticīgi izmantot kvotu sistēmu.
Įdomu, kaip jam negėda kalbėti apie tvarią Europą, kai vis dar turime tą pačią bendrąją žuvininkystės politiką, vis dar išmetame iki 50 proc. mūsų pagaunamos negyvos žuvies ir vis dar ketiname laikytis kvotų sistemos.